Yatağan Belediye Başkanlığı Engelli Personel Alımı

Yatağan Belediye Başkanlığı Engelli Personel Alımı

Yatağan Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Geçiçi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 19 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir.

Yatağan Belediye Başkanlığı ’ ca  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Beden İşçisi (Temizlik) ünvanıyla kamu işçisi olarak geçiçi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 19 Ağustos 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Beden İşçisi (Temizlik) alımı için işe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır : Kura yeri Yatağan Belediyesi Toplantı Salonu, kura tarihi 1 Eylül 2016, kura saati 13:00 olarak belirtilmiştir. İlanda herhangi bir sınav şartı koşulmamıştır.

"Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" kapsamındaki normal veya engelli statüsündeki daimi ve geçici tüm kamu talepleri doğrudan ulusal düzeyde yayınlanacak ve ikamet şartı söz konusu olmadan durumu uygun iş arayanlar engelli statüsünde yayınlanan kamu taleplerine başvuru yapabileceklerdir. İlandaki sosyal olanaklar asgari ücret olarak belirtilmiştir.            

İlana başvuracak adayların (00003346238) iş ilan numarası ile Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 19 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum