Yıldız Holding İş İlanları Temmuz 2017

Yıldız Holding İş İlanları Temmuz 2017

Yıldız Holding Temmuz 2017 için 137 personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlar için başvuru kriterleri, ilandan ilana farklılık göstermektedir. İlanların son başvuru tarihi de her ilanda farklıdır. İşte Temmuz 2017 Yıldız Holding 137 personel alımı

Yıldız Holding Temmuz 2017 için 137 personel alımı alım ilanı yayınladı. Satış asistanı, mutfak elemanı, avukat, müşteri geliştirme yöneticisi, iş sağlığı ve güvenliği teknikeri, üretim planlama uzmanı, üretim işçisi, enerji yöneticisi, satış temsilcisi, bayi temsilcisi gibi pozisyonlara personel alımı yapılacaktır.

Başvurular Yıldız Holding resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Her ilan için son başvuru tarihi farklılık göstermektedir.

Bazı ilanlara en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilmektedir.  Başvuru şartları her ilan için farklı olarak belirtilmiştir. İşte Yıldız Holding 137 personel alımı için adaylarda aranan kriterler:

Kazan Operatörü alımı için: Adayların başvuru yapabilmesi için en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Adayların; sanayi tipi kazan belgesi, su arıtma sistemi, yardımcı tesisler konusunda bilgi sahibi, vardiyalı çalışabilecek, 40 yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel istihdamı yapılacaktır.

Üretim İşçisi alımı için: En az lise veya dengi okullardan mezun olmak, tercihen üretim alanında deneyim sahibi, vardiyalı çalışabilecek, tercihen 20-35 yaş arası, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri alımı için: En az önlisans mezunu olmak, meslekyüksekokullarının İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü’nden mezun olmak, benzer görevde en az 1 yıl deneyim sahibi olmak, B sınıfı ehliyete sahip, Microsoft Office programlarının etkin kullanabilmek ve erkek adayla için askerlik hizmetini tamamlamış personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Muhasebe Uzmanı alımı için: Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, e-defter ve e-fatura konusunda deneyimli, analitik düşünen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış personel alımı gerçekleştirilecektir.

Müşteri Temsilcisi alımı için: Lisans mezunu, Microsoft Office programlarına hakim, müşteri ile etkili iletişim becerisine sahip, aktif araç kullanabilen, 30 yaşından gün almamış, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.