Yozgat Belediye Başkanlığı Kamu İşçi Alım İş İlanları

Yozgat Belediye Başkanlığı Kamu İşçi Alım İş İlanları

Yozgat Belediye Başkanlığı İlkokul Mezun İşçi Alım ilanı 04 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 13 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Açıklanan ilana Sekreter ve Ekskavatör Operatörü KPSS şartı olmadan alınacaktır.

Yozgat Ozan Belediye Başkanlığı 04 Temmuz 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Sekreter ve Lastik tekerlekli Ekskavatör Operatörü olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 13 Temmuz 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 17 Temmuz 2017 tarihinde Saat 10:00 ile 11:00 arasında Belediye Toplantı Salonu Yozgat Ozan adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Sekreter 1 kişi için şartlar: En az İlkokul mezun olması ve Bilgisayar Sertifikasına sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003877820 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 13 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Lastik tekerlekli Ekskavatör Operatörü 1 kişi için şartlar: En az İlkokul mezun olması ve Ekskavatör sertifikasına sahip olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003877961 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 13 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Yozgat Ozan Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 13 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.