Yozgat Belediye Başkanlığı Kamu İşçi Alımı 2017

Yozgat Belediye Başkanlığı Kamu İşçi Alımı 2017

Yozgat Belediye Başkanlığı Kamu İşçi Alım ilanı 22 Mayıs 2017 de yayınladı. Başvurular 22 Mayıs 2017 de başlamış olup 31 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana İlkokul mezunlar ve Lise mezunlar başvurabilir.

Yozgat Belediye Başkanlığı 22 Mayıs 2017 de Sözleşmeli Kamu İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 11 kişi Afet Müdahale elemanı işçisi istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 31 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 02 Haziran 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11: 00 arasında Yozgat Oluközü Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Afet Müdahale elemanı 11 kişi için şartlar: En az İlkokul ve en çok Lise mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003785508 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 31 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Yozgat Oluközü Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 31 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum