Yozgat Boğazlıyan Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Yozgat Boğazlıyan Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Yozgat Boğazlıyan Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 15 kişi olarak açıklandı. Başvurular 28 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Yozgat Boğazlıyan Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 15 kişi olarak açıklandı. Başvurular 28 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Boğazlıyan Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 12 kişi Beden İşçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı.

Yozgat Boğazlıyan Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 12 kişi Beden İşçisi Genel için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Yüksek Öğrenim Kurumlarının Lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak adaylar İş kur iş ilan 00003479879 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 28 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 05 Aralık 2016 tarihinde Saat 09: 00 da Boğazlıyan Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 28 Kasım 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Boğazlıyan Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Yozgat iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Yozgat Boğazlıyan Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 28 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum