Yozgat Çandır Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Yozgat Çandır Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Yozgat Çandır Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Yozgat Çandır Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Yazgat Çandır Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Şoför (Yolcu Taşıma) ve 1 kişi İş Makinaları Operatörü olarak toplam 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Yozgat Çandır Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Şoför (Yolcu Taşıma) için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok lisans mezunu olması gerekmektedir. Talebe başvuracaklar Sürücü belgesi B sınıfı Ehliyetine sahip ve 5 (beş) yıl deneyim olması şattır. İş kur iş ilan 00003461794 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Yozgat Çandır Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi İş Makineleri Operatörü için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok lisans mezunu olması gerekmektedir. Talebe başvuracaklar Sürücü belgesi G sınıfı Ehliyetine sahip ve 2 (iki) yıl deneyim olması şattır. İş kur iş ilan 00003461799 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Taleplerde. Başvuruları kabul edilen adaylardan talep sayısının üç katı kadar asil ve üç katı kadar yedek aday kura ile belirlenecektir. Kura tarihi 28.11.2016 saat 10:00 da Çandır Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Başvuracak adaylar Yozgat Çandır Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.