Yozgat Oluközü Belediye Başkanlığı 4 İşçi Alıyor

Yozgat Oluközü Belediye Başkanlığı 4 İşçi Alıyor

Yozgat Oluközü Belediye Başkanlığı En az İlkokul En çok Lise Mezun İşkur İşçi Alım ilanları 20 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak Bay Bayan adaylar için başvurular başlamış olup 29 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir.

Oluközü Belediye Başkanlığı 20 Eylül 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 4 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 29 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir). Talep Daimi iş gücü talebi olarak açıklanmıştır.

Beden işçisi 2 kişi için şartlar: En az ilkokul en çok Ortaöğretim Lise ve Dengi mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004015835 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 29 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kalorifer Ateşleyicisi 1 kişi için şartlar: En az ilkokul en çok Ortaöğretim Lise ve Dengi mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004015877 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 29 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi 1 kişi için şartlar: En az ilkokul en çok Ortaöğretim Lise ve Dengi mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004015906 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 29 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 05 Ekim 2017 de Saat 10:00 ile 11:00 arasında Yozgat Oluközü Belediye Başkanlığı Hizmet Binası toplantı Salonunda Yapılacak. Adaylar 29 Eylül 2017 tarihine Kadar İstenen Belgeyi teslim edilmesi gerekmektedir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Yozgat Oluközü Belediye Başkanlığı istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 29 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.