Yüksek Maaşla KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı 25 Nisan Sona Eriyor

Yüksek Maaşla KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı 25 Nisan Sona Eriyor

Kamu Üniversitesi tarafından ikamet şartsız güncel kamu memur personel alımı başvuruları 25 Nisan’da sona eriyor. Sürece dair detayları ve tüm başvuru şartlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından yüksek maaşla olmak üzere kamu personel alımı başvuru süreci tamamlanıyor. İŞ İLANLARI KARİYER olarak sürece dair gerekli tüm detayları ve başvuru sürecini bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte KPSS zorunluluğu olmadan, değerlendirmede adayların 70 olarak baz alınacağı sözleşmeli 4/B personel atama süreci ve tüm detaylar.

Kamu memur alımı mezuniyetle ve genel şartlar

Kamu memur ataması için adayların 657 sayılı DMK’daki genel şartları taşıması şartı var. Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği mezunları başvuru yapabilir. Ayrıca diğer fakültelerin mühendislik, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ve istatistik, matematik ve fizik bölümleri mezunları başvurabilir.

İstanbul Teknik Üniversitesi memur alımı başvuru belgeleri

İstanbul Teknik Üniversitesi memur alımı için adaylardan istenen belgeler: başvuru formu, özgeçmiş C.V. , nüfus cüzdanı örneği, diploma, askerlik belgesi, KPSS sınav sonuç belgesi, yabancı dil bilgisi seviyesini gösteren belge, istenilen sertifikalar ve nitelikleri gösteren belgeler, SGK hizmet dökümü, hizmet belgesi, güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğine ilişkin belge, adli sicil belgesi, görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmadığı yazısı gerekli belgeler arasındadır. Belge detaylarına aşağıdaki başvuru kılavuzundan da erişim sağlayabilirsiniz.

İTÜ memur alımı başvuru süreci

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ sözleşmeli 4/B memur alımı için adaylar başvurularını 25 Nisan günü dahil olmak üzere yapabilirler. 1 katına kadar ücret 11 bin 488 TL’dir. 2, 3 ve 4 katına kadar sözleşmeli bilişim personelleri ücret almaktadır. Tüm detayları ve kılavuz hususlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tu-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.