Zabıta Müdürlüğü Kadrolu Memur Alımı Başvuruları

Zabıta Müdürlüğü Kadrolu Memur Alımı Başvuruları

18 Eylül tarihi bitimine kadar zabıta müdürlüğü tarafından kadrolu memur alımı başvuruları devam edecek. 22 kadro için verilen başvuru şartları arasında neler bulunuyor.

Zabıta Müdürlüğü memur alımı başvuruları

Zabıta memuru alımı yapılıyor. Aksaray Belediye Başkanlığı Zabıta memuru alımı ilanı yayınlanmıştır. Aksaray Belediye başkanlığı zabıta memuru alımı ilanı üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru sonrasında ki sürecin tamamlanması ile alım gerçekleşmiş olacaktır.

Aksaray Belediye Başkanlığı Zabıta Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

Başvuru işlemlerinin gerçekleşmesi için şartlar verilmiştir. Şartların sağlanması durumunda hızlı bir şekilde başvuru yapılabilir. Sorunsuz bir şeklide başvuru tamamlanacaktır.

Zabıta Memuru: 8 Derecelik memurdan, 4 kişi alınacaktır. Herhangi bir lisans programından mezun olmak yeterlidir. KPSS puan şartı ise P3 üzerinden en az 60 olmalıdır. B sınıfı sürücü belgesinin olması da aranan şartlar arasında.

Zabıta Memuru: Yapılacak olan alımda 9 dereceden 6 kişilik alım olacaktır. Mahalli idareler, yerel yönetimler ön lisans programlarından mezun olmak aranan şartlar arasında. Bunun dışında en az B sınıfı sürücü belgesinin olması gerekiyor. Kpss puan P93 üzerinden en az 60 olması şartı aranıyor.

Zabıta Memuru: Alım için 10 dereceli memur üzerinden 12 kişilik bir alım duyurulmuştur. KPSS P94 üzerinden alınması gereken en az 60’tır. Lise ya da dengi bir okuldan mezun olmak yeterlidir. Ayrıca B sınıfı sürücü belgesi gerekiyor.

Aksaray Belediye başkanlığı zabıta memur alımı şartları kapsamında, şartların sağlanması durumunda sorunsuz bir şeklide başvuru yapılabilir. Sorunsuz bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Zabıta Alımı Sınavı

Sınav için kişinin ayrıca sağlaması gereken şartlar arasında sınava girmeden önce 30 yaşını doldurmamış olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, daha önce çalıştığı bir kurumdan disiplin cezası almamış olmak, aynı zamanda yaş – boy – kilo şartlarını sağlıyor olmak gerekiyor.

Kadınlarda en az 1.60 boy, erkeklerde ise en az 1.67 boy olması. Kilonun ise ondalık kısımdaki sayı ile arada 10 fark olmaması. Bunların sağlanması durumunda Aksaray belediyesi zabıta başvurusu yapılabilir. Verilen tarihe kadar belgelerin teslim edilmesi gerekiyor. Başvurunuzu yaparak sınav için gerekli aşamaya gelmeniz mümkün. Son başvuru tarihi 18.09.2020 tarihine kadar başvurunun yapılması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.