Ziraat Bankası 255 Personel Alımı

Ziraat Bankası 255 Personel Alımı

Ziraat Bankası 2 Haziran tarihinde 255 personel alım ilanı yayınladı. Personel alımlarıyla ilgili tüm detaylar haberimizde…

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden 255 personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre 50 Avukat, 165 Uzman Yardımcısı ve 40 Servis Görevlisi istihdam edilecektir. Ziraat Bankası personel alımına başvuru yapabilmek için adaylarda aranan şartlar ise aşağıdaki gibi belirtilmiştir:

40 Servis Görevlisi alımı için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1 Ocak 1987 sonrası doğumlu olmak, üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak ve erkek adaylar için askerlik şartını yerini getirmiş olmak yer aldı.

60 Uzman Yardımcısı alımında 20 Yazılım Mühendisi, 20 İş Analisti ve 20 Altyapı Sistem Mühendisi istihdam edilecektir. Adaylarda aranan şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ile Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak ve erkek adaylar için askerlik şartını yerini getirmiş olmak gerekmektedir.

105 Uzman Yardımcısı alımı için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak, Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olmak ve kamu haklarından mahrum bulunmamak ve erkek adaylar için askerlik şartını yerini getirmiş olmak şartları aranmaktadır.

50 Avukat alımı için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmak, Yurt içinde dört yıllık lisans eğitimi veren Hukuk Fakülteleri ile denkliği sağlanmış yabancı ülkelerdeki Hukuk Fakültelerinden mezun olmak ve Avukatlık stajını tamamladıktan sonra Avukatlık Ruhsatnamesi almış veya işe başlama tarihinde alabilecek durumda olma ve erkek adaylar için askerlik şartını yerini getirmiş olmak şartları gerekmektedir.

Başvuru işlemi için 5 Haziran 2017 – 23 Haziran 2017 tarihleri arasında adaylardan 85 Türk Lirası sınav ücreti talep edilecektir. Ücretini yatıran adaylar 27 Haziran’a kadar Anadolu Ünivesitesi internet sitesi üzerinden başvurularını yapabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.