Ziraat Bankası 45 Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Ziraat Bankası 45 Kamu Personeli Alacak !!!Ziraat Bankası tarafından yayımlanan kılavuza göre 45 Memur Kamu Personeli alımı yayımladı.

İlan edilen kamu personeli memur alımı için Ziraat Bankasında istihdam edilecek 45 memur alımı için başvuru formu, başvuru ekranı ve kadro unvanları 25 avukat ve 20 müfettiş yardımcısı olarak alımlar yapılarak istihdam edileceklerdir.

Memur alımı başvuru şartları neler; Anadolu Üniversitesinin resmi web sitesine üyelik yaptırmak kaydı ile 2 Eylül 2019 ve 15 Eylül 2019 tarih aralıklarında başvurularını gerçekleştireceklerdir. Avukat ve Müfettiş yardımcısı sınav tarihi olan 12 Ekim 2019 tarihinde saat 10;00’da yapılacak olup 120 TL ücret ödenecektir. Adaylar forma ulaşmak için Anadolu Üniversitesinin resmi web sitesine üye olduktan sonra ulaşabilmektedir. Ayrıca adaylar için başvuru ekranı aşağıdadır.

Ziraat Bankası kamu personeli alımı başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 01 Ocak 1989 sonrası doğmuş olması, kamu haklarından mahrum olmaması, İşini yaparken sağlık engelinin bulunmaması, Kariyer basamaklarına duyarlı ve özgüven içerisinde olması, Anayasa suçu yani Devlete karşı suç işlemiş olması, 6 aydan fazla hapis yatmamış olması, aşağıda verilen kılavuzlarda istenilen bilgi ve belgeleri eksiksiz tamamlaması gerekmektedir.

VİDEOYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Benzer Videolar