Ziraat Bankası 460 Memur Alımı Mülakat Sonucu Asil-Yedek Adaylar Açıklandı

Ziraat Bankası 460 Memur Alımı Mülakat Sonucu Asil-Yedek Adaylar Açıklandı

Ziraat Bankası bünyesinde banka ve iştirakleri için personel alımı mülakat sınavı sonuçları açıklandı. Bankaya alınacak asil ve yedek adaylar belli oldu. Ziraat Bankası memur alımı sonuç sorgulama bu yazımızda.

T.C. Ziraat Bankası bünyesinde Banka ve İştirakleri için yapılan işe alım mülakatları sonucunda asil ve yedek adaylar belirlenmiştir denildi. Adaylar aşağıdaki Ziraat Bankası memur alımı sonuç sorgulama adresi üzerinden hemen öğrenebilirler.

Ziraat Bankası 2022 yılı personeli alımı kontenjan dağılımı nasıldı?

Ziraat Bankası Teftiş Kurulu bünyesinde 30 Müfettiş Yardımcısı, Ziraat Teknoloji bünyesinde 100 Uzman Yardımcısı, Genel Müdürlük Birimleri ile Şubeleri bünyesinde 100 Uzman Yardımcısı, Genel Müdürlük Birimleri ile Şubeleri bünyesinde 150 Servis Görevlisi, Ziraat Katılım Bankası bünyesinde 60 İdari Alana, 20 Mühendislik Alanına olmak üzere 80 kadro olmak üzere 460 kontenjan verilmişti. Mülakat sonuçları açıklanan kadrolara aşağıdaki sonuç sorgu adresinden hemen öğrenebilirsiniz.

Mülakat sınavı nasıl yapıldı?

Her bir bölüm için soruları en az yüzde 50 oranında doğru cevaplandıran adaylar arasından puanı en yüksek adaydan başlanmak üzere alınması planlanan sayının 4 katı aday mülakata çağırılmıştı.

Ziraat Bankası memur alımı mülakat sonuçları

Mülakatlar sonrasında ise yapılan değerlendirme sonucu, başarılı ve yedek adaylar Ziraat Bankası internet sitesinde duyuruldu. Bankadan yapılan açıklamada adayların sözlü sınav sırasında gösterdikleri performansa göre alınması planlanan sayının altında veya üzerinde aday istihdam edilebileceği kılavuzda yer almıştı. Ziraat Bankası memur alımı mülakat sonuçları ASİL ve YEDEK listeler şu şekildedir:

Sonuç sorgulama.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum