Ziraat Katılım Bankası 80 Personel Alımı Başladı! Deneyim-İkamet Yok

Ziraat Katılım Bankası 80 Personel Alımı Başladı! Deneyim-İkamet Yok

Ziraat Katılım Bankası bünyesinde deneyim şartı olmadan son sınıf öğrencilerinin de başvuru yapabileceği 80 kadroya personel alımı başladı

Ziraat Katılım Bankası A.Ş. Uzman Yardımcısı alımı başvuru ilanı yayımlandı. 60 İdari Alan, 20 Mühendislik Alanı'ndan olmak üzere toplam 80 Uzman Yardımcısı alımı kapsamında başvuru şartları ve tüm detaylar belli oldu.

ziraat-katilim.jpg

Ziraat Katılım Bankası personel alımı başvuru genel şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olmak,
  • Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak,
  • Askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak şartları bulunmaktadır.

Banka personeli alımı başvuru illeri

İdari Alandan sınava girecek olanlar için çalışma illeri; Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli olup adaylar tek bir çalışma ili tercihinde bulunabileceklerdir.

Tüm mühendislik fakültesi ve/veya bölümlerinden mezun adaylar, bölüm ayrımı olmaksızın mühendislik alanından sınava girecektir. Mühendislik alanından sınava girecekler için çalışma ili İstanbul’dur.

Başvuru tarihleri

Ziraat Katılım Bankası 80 personel alımı başvuruları 21 Ocak 2022 tarihine kadar aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden hemen yapılabilir. Sınav başvuru ücreti 280 TL olarak açıklandı. İşte başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı:

>>> Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/ziraat-katilim-bankasi-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum