Zonguldak Belediyesi işçi alıyor

Zonguldak Belediyesi işçi alıyor

Zonguldak Devrek Belediyesi İlkokul ve lise mezunu Büro işçi alacağını açıkladı. Başvuru son tarih 30 Ekim 2017 dir.

Başvuracak aday İş Kurumu üzerinden 20 Ekim 2017 ile 30 Ekim 2017 tarihleri arasında internetten veya şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Devrek Belediye Başkanlığı İş Kurumu Üzerinden ilkokul lise mezun Büro işçi alımı 20 Ekim 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar belediyeye Büro işçisi olarak alınacaktır. Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir).

Büro işçisi 1 kişi için şartlar: İlkokul Lise ve dengi mezun olması şart. MEB onaylı bilgisayar sertifikası ile birlikte Kalite Yönetim Sistemi, İç Tetkikçi ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası olanlar önceliklidir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004081301 numara ile İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen veya İnternetten 30 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvurmaları gerek.

Alınacak personel noter kurasınca belirleneceği üzere noter kurası 02 Kasım 2017 tarihi ve saat 14:00 ile 15:00 saatleri arasında Devrek belediyesi nikah salonunda çekilecektir.

Alınacak işçi İnternet üzerinden veya şahsen başvuru yaparak noter huzurunda kura çekimi gerçekleşerek yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar ve yeni yedek aday alım yapılır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.