Zonguldak Kozlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı 2016

Zonguldak Kozlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı 2016

16 Şubat 2016 Tarihinde SYDV Zonguldak Kozlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi Alımı İçin İlan Yayınladı. Başvurular 23 Şubat 2016 Tarihinde Sona erecek.

Zonguldak Kozlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı 'nca 16 Şubat 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Büro görevlisi unvanıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde toplam bir kişi istihdam edileceği açıklandı. İnternet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurular 23 Şubat 2016 tarihinde, evrakların kuruma teslimi ise 26 Şubat 2016 tarihinde sona erecektir.

Zonguldak Kozlu SYDV Büro Görevlisi alımı için: (KPSS) P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. İlan tarihi dikkate alınarak en az 6 ay süreyle Zonguldak İli Kozlu İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, buna ilişkin olarak transkript belgesi veya M.E.B. bünyesinde yada bu bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi mezunları ile diğer fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, İstatistik ve Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinin herhangi birinden lisans diplomasına sahip olmak. Tercihen yabancı dil (İngilizce) bilmek. En az B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olup aktif araç kullanıyor olmak.

İstenen belgeler: Bitirdiği okulun diploması, çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, Nüfus cüzdanı tasdikli bir fotokopisi, 2014 veya 2015 yılı KPSS P3 sınav sonuç belgesi çıktısı. Son 6 ay içerisinde çektirmiş 3 adet vesikalık fotoğraf. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olduğuna dair belge. Adli sicil belgesi, Sağlık raporu, Özgeçmiş, Nüfus Müdürlüklerinden alınmış en az 6 (altı) aydır (ilan tarihi itibari ile) ilçemiz sınırlarında ikamet ettiğini gösterir onaylı yerleşim yeri belgesi olarak sıralandı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.