Zonguldak Üniversitesi 5 Hemşire Alımı

Zonguldak Üniversitesi 5 Hemşire Alımı

Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 02 Eylül 2016 hemşire alımı yayımladı. Başvurular 19 Eylülde sona erecektir.

Yayımlanan ilanda 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel (hemşire) alınacaktır. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde giderleri Özel Bütçe gelirlerinden karşılanmak ve KPSS B grubu puan sırasına konulmak kaydıyla yazılı  ve sözlü sınav yapılmaksızın Hemşire alınacaktır.

Alınacak 5 personel için arana şartlar; 4 Hemşirelik pesonel için Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans programından mezun olmak, 1 ebe personeli için Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Ebelik-Hemşirelik Dalının, Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Hemşirelik Dalının veya Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Sağlık Memurluğu Dalının birinden mezun olmak ve Ortaöğretim mezunları için 2014 yılı KPSS (B) grubu, lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir.

Alınacak personel liste açıklandığı zaman Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı bulunduğu http://www.beun.edu.tr adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, sonuçların ilanından itibaren en geç 15 gün içerisinde belgelerle Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar. Belgelerin teslimine müteakip sözleşme yapılır. Zonguldak iş ilanları kariyer.

Şahsen müracat yapılacağından daha detaylı bilgi için; Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı P.K. 67100 İncivez / Zonguldak Tel: (0 372) 257 40 10 (Dahili:1395–1207–1164)

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.